Helaas niet perfect voor mijn hond (Dalmatier). De halsomvang is precies goed, maar de lengte is te kort.
Comfy Cone Kraag
Dierenarts disclaimer
Gerelateerde producten
-
Productinformatie
Comfy Cone
De Comfy Cone is een zachte kegelvormige kraag voor honden en katten. Het product zorgt ervoor dat huisdieren niet aan helende wonden likken of bijten. De Comfy Cone is door dierenartsen getest en is uitgeprobeerd bij angstige en/of agressieve honden. De angstige en/of agressieve honden voelden zich over het algemeen rustiger en minder gestresst, omdat zij zich door het dragen van de Comfy Cone in hun ‘eigen kleine ruimte’ bevonden. De kraag is gemaakt van gelamineerd nylon over een stevige foamlaag. Hierdoor geeft deze kraag mee als jouw huisdier ergens tegenaan stoot.
De beschermkraag bevat kunststof baleinen die de vorm van de kraag behouden. Deze baleinen kunnen uit de kraag worden gehaald zodat de Comfy Cone deels of in het geheel kan worden omgevouwen. Zo kan jouw hond rustig eten en drinken.
Tip: naast het gebruik van de Comfy Cone kun je aanvullend jeukklachten en irritatie helpen verminderen door bijvoorbeeld Puur Derma of Puur Hotspot te gebruiken.
Eigenschappen
- Zacht en prettig draagbaar én optimale bescherming
- Met uitneembare kunststof baleinen, zodat jouw huisdier rustig kan eten en drinken
- Geeft mee als jouw hond ergens tegenaan stoot
- Aan beide kanten draagbaar, makkelijk als één kant vuil geworden is
- Waterbestendig en waterafstotend
- Unieke reflecterende rand voor goede zichtbaarheid in het donker
- Eenvoudig aan te trekken zonder de kraag over het hoofd te hoeven trekken
- Kan worden bevestigd aan de halsband zodat jouw hond de kraag niet af kan krijgen
- Gemakkelijk te verstellen met stevig klittenband
Maatadvies
Het belangrijkste aandachtspunt voor het kiezen van de juiste maat is de afstand tussen neus en nek. De kraag moet voorbij de neus komen om te voorkomen dat de hond met zijn neus zijn lichaam kan bereiken. De verstelbare klittenbandsluiting kan worden aangepast aan de grootte van de hond of kat. De beste manier om te voorkomen dat de hond de kap aftrekt is om de kap te bevestigen aan de halsband met behulp van de elastische lussen aan het nekeinde van de Comfy Cone.
De Comfy Cone is verkrijgbaar in de volgende maten
De maten XS en S zijn ook geschikt voor katten.
Om er zeker van te zijn dat je de juiste maat voor jouw huisdier bestelt, is het belangrijk om het dier goed op te meten. In het artikel Hoe weet ik welke maat mijn huisdier nodig heeft? geven we tips hoe je jouw huisdier het beste kunt opmeten.
Welke maat past mijn hond/kat? Maten Afstand neus - nek Nekomvang Rasindicatie Maat XS 11 cm 23 - 30 cm Chihuahua formaat honden en kleine katten Maat S 14 cm 25 - 32 cm Maltezer, Yorkshire Terriër en grotere katten Maat Small (long) 20 cm 25 - 32 cm Voor kleine honden met spitse neuzen: Teckel, Jack Russel Terriër, Italiaanse windhond Maat M 20 cm 34 - 40 cm Franse buldog Maat Medium (extra long) 30 cm 33 - 40 cm Voor middel grote honden met spitse neuzen: Windhond, Koningspoedel Maat L 25 cm 38 - 47 cm Australische herder, kleine Labrador, Boxer Maat XL 30 cm 47 - 59 cm Golden retriever, grotere Labrador, Duitse herder Maat XXL 36,5 cm 54 - 71 cm Duitse dog, Pyrenese Berghond, Ridgeback, Herder Kleuren
Zwart of kaki
Materiaal
Gemaakt van gelamineerd nylon over een stevige foamlaag
Wat als de Comfy Cone niet past?
Je mag de Comfy Cone uit de verpakking halen om te controleren of de maat geschikt is voor jouw huisdier. Houd de kraag naast je dier zonder deze daadwerkelijk te passen. Zo kun je een inschatting maken van de juiste maat. Let op: Je mag de kraag niet omdoen bij je huisdier.
Let op: Vanwege hygiënische redenen mogen Comfy Cones niet geretourneerd worden zodra ze in aanraking zijn geweest met een huisdier. Bij retourzendingen controleren wij het product zorgvuldig als wij constateren dat het product toch bevlekt is, haren bevat, gewassen is, een geur afgeeft of duidelijk gedragen is, kunnen we deze helaas niet meer accepteren. Het product wordt dan niet naar je teruggestuurd.
We ontvangen helaas regelmatig retourzendingen van producten die niet in nieuwstaat verkeren. Daarom hanteren wij strikte retourvoorwaarden om de kwaliteit van onze dienstverlening te waarborgen. Artikelen die wij niet meer kunnen verkopen worden gedoneerd aan een lokaal dierenasiel. Zo krijgt het product alsnog een waardevolle bestemming en steun je indirect een goed doel.
Controleer dus vóór gebruik goed of de maat geschikt is, zonder het product om te doen bij je dier. Dank voor je begrip!
Aanbevolen producten
Comfy Cone Kraag ervaringen
-
PasvormDoor Cornelia, woensdag 20 mei 2026Comfy Cone maat XL - Kaki
Helaas niet perfect voor mijn hond (Dalmatier). De halsomvang is precies goed, maar de lengte is te kort.
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
PasvormDoor Cornelia, woensdag 20 mei 2026Comfy Cone maat XXL - Kaki
Helaas niet perfect voor mijn hond (Dalmatier). De halsomvang is te groot, maar de lengte is precies goed. Ik moest wat aanpassen zodat mijn hond de halsband niet kon afdoen.
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
Vervult zijn doel heel goed, praktisch en veilig maar luidruchtigDoor Birte, zondag 19 april 2026Comfy Cone Medium (extra long) - Kaki
Het product voldoet aan de beschrijving en aan mijn verwachtingen - het voorkomt dat onze Labradoodle betrouwbaar aan de operatiewond knaagt. Het is belangrijk om de hond eerst te trainen om te wennen aan het luide geritsel van de klittenbandsluiting.
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
Product superDoor Sabine Fischer, zaterdag 11 april 2026Comfy Cone maat S - Zwart
Helaas te klein besteld. Bij een halsomvang van 30 cm kun je beter maat M bestellen. Daarom kon ik het product helaas niet gebruiken, ik had maat S besteld.
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
Makkelijk stuk te bijtenDoor Adam, donderdag 26 maart 2026Comfy Cone maat L - Zwart
Goede pasvorm, maar de hond kan aan de binnenrand kauwen en de kraag kapot maken.
Vertaald vanuit medpets.dk | Toon origineelVertaald vanuit medpets.dk |Originele review kon niet worden geladen