door dit poeder is de hond iets beter gaan eten ,het ruikt heel sterk maar wel prettig
Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat
Dierenarts disclaimer
Gerelateerde producten
-
Productinformatie
Zymosan Pancreaspoeder
Zymosan Pancreaspoeder is een supplement dat je hond of kat kan helpen bij de vertering van eiwitten, vetten en koolhydraten. Het bevat verteringsenzymen en ondersteunt je hond of kat met alvleesklierproblemen.
Eigenschappen
- Geeft ondersteuning in gevallen waarin de vertering van eiwitten, koolhydraten en vetten onvoldoende is
- Geschikt voor honden en katten
- Makkelijk te doseren door middel van het meegeleverde maatschepje
Gebruik
Zymosan geef je tijdens elke maaltijd, liefst 3 maaltijden per dag. De aanbevolen dosering voor honden is 1 schepje bij elke maaltijd en de dosering voor katten is 1/4 tot 3/4 maatschepje bij elke maaltijd.
De dosering kun je afstemmen op de ernst van de pancreasinsufficiëntie en het gewicht van je dier. Met een handig maatschepje is Zymosan eenvoudig aan de maaltijd toe te voegen.
Inhoud
120 of 240 gram met doseerlepel.
-
Bijsluiters
Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat bijsluiter
Aanbevolen producten
Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat ervaringen
-
primaDoor Annemarie, dinsdag 24 februari 2026Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat - 120 gram
door dit poeder is de hond iets beter gaan eten ,het ruikt heel sterk maar wel prettig
-
Exocriene pancreas InsufficiëntieDoor Ans, zondag 14 september 2025Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat - 240 gram
Na de diagnose EPI krijgt ze de poeder over haar brokken en dat werkt prima, het ruikt ook lekker en ze heeft geen moeite met eten
-
goed product voor honden met alvleesklier problemen.Door Els, woensdag 23 juli 2025Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat - 120 gram
goed product voor honden met alvleesklier problemen
-
Niet blij mee. Hond bleef braken.Door Denise, donderdag 22 mei 2025Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat - 240 gram
Helaas is mijn hondje met alvleesklier ontsteking hier veel zieker van geworden. Bleef overgeven, eenmaal gestopt was het braken weer over.
-
Goed en snel + goedkoopDoor bernhard wassink, donderdag 8 mei 2025Zymosan Pancreaspoeder Hond & Kat - 240 gram
Dit door mijn dierenarts voor geschreven dus noodzakelijk dit omdat mijn trouwe viervoeter een ontstoken pancreas heeft en ze doet het er nu al 3 jaar goed door. Bedankt