Aanbevolen voor de behandeling van IBD in combinatie met cortisone. We hebben andere gehydrolyseerde natvoeders geprobeerd zonder succes, maar dit viel eindelijk erg in de smaak bij de kat en de zachte consistentie maakt het makkelijk om de cortisone door het eten te mengen.
Specific Allergen Management Plus FOW-HY
Tijdelijk uitverkocht
Dierenarts disclaimer
Gerelateerde producten
-
Productinformatie
Specific Allergen Management Plus FOW-HY
SPECIFIC™ Allergen Management Plus FOW-HY is een hypoallergene natvoeding in patévorm, speciaal ontwikkeld voor katten met meerdere allergieën. De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten helpen voedselallergieën te verminderen, terwijl huidversterkende voedingsstoffen de huidbarrière ondersteunen en beschermen tegen allergenen uit de omgeving. Het bevat gehydrolyseerde zalmeiwitten, die zijn afgebroken in kleinere moleculen om de kans op een allergische reactie te minimaliseren. Daarnaast bevorderen de hoge concentraties omega-3-vetzuren het natuurlijke herstel van het lichaam.
Deze voeding is geschikt voor katten van alle leeftijden en perfect te combineren met Specific Allergen Management Plus FOD-HY droogvoer.
Eigenschappen
- Speciaal ontwikkeld voor katten met meerdere allergieën
- Ondersteunt en versterkt een gezonde huidbarrière
- Draagt bij aan een verbeterde bescherming tegen omgevingsallergenen
- Met huidondersteunende voedingsstoffen
- Bevat gehydrolyseerde zalmeiwitten en rijst
- Rijk aan omega-3 vetzuren
- Geschikt voor katten van alle leeftijden
Geschikt voor
- Katten van alle leeftijden.
- Allergische huidaandoeningen veroorzaakt door atopie, voedselallergie, vlooienallergie of een combinatie van deze allergieën.
- Andere aandoeningen die reageren op de toevoer van extra vetzuren en nutriënten, zoals ontstekingen (colitis, astma, artritis).
Niet geschikt voor
- Katten met een verzwakte afweer
- Katten met stollingsstoornissen
Inhoud
7 x 100 g
Samenstelling
Rijst, gehydrolyseerd zalmeiwit , rijsteiwit, zonnebloemolie, visolie, mineralen, vitaminen en spoorelementen (inclusief gecheleerde sporenelementen), psyllium husk, dextrose, xylose, taurine, borage olie, methionine. Bevat geen toegevoegde kunstmatige kleur- en smaakstoffen.
Analytische bestanddelen
Metaboliseerbare energie per 100 gram: 468 kJ/100 g, eiwit 9,70 g, vetgehalte 4,50 g, koolhydraat (NFE: stikstofvrij extract) 9,40 g, ruwe vezels 0,30 g, calcium 0,28 g, fosfor 0,24 g, magnesium 0,014 g, natrium 0,11 g, zink 5,50 mg, omega-3 vetzuren 0,55 g, EPA 0,25 g, DHA 0,23 g, GLA 0,02 g, ratio n-3:n-6 1:4, water 74,20 g.
Aanbevolen producten
Specific Allergen Management Plus FOW-HY ervaringen
-
ConsistentieDoor Petra Adebar, zondag 23 augustus 2026Specific Allergen Management Plus FOW-HY - 4 x (7 x 100 g)
Helaas hebben onze twee het voer niet geaccepteerd. Ze snuffelden kort en liepen weg. Ook wat kaas toppingpoeder hielp niet. Na meerdere pogingen hebben we het opgegeven. Helaas heb ik geen ander gehydrolyseerd natvoer kunnen vinden. Nu moet ik proberen welk hypoallergeen voer ze wel eten.
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
Uitstekend productDoor Chiara, dinsdag 18 augustus 2026Specific Allergen Management Plus FOW-HY - 7 x 100 g
Aanbevolen voor de behandeling van IBD in combinatie met cortisone. We hebben andere gehydrolyseerde natvoeders geprobeerd zonder succes, maar dit viel eindelijk erg in de smaak bij de kat en de zachte consistentie maakt het makkelijk om de cortisone door het eten te mengen.
Vertaald vanuit medpets.it | Toon origineelVertaald vanuit medpets.it |Originele review kon niet worden geladen
-
Het is speciaal, maar helemaal primaDoor Jenny S. B., vrijdag 24 juli 2026Specific Allergen Management Plus FOW-HY - 7 x 100 g
Het ruikt behoorlijk sterk, maar dat moet je bij vis gewoon verwachten, vind ik! Uiteindelijk is het de kat die het eet, niet ik! Het wordt misschien niet helemaal opgegeten, maar het wordt wel geaccepteerd, en dat is enorm waardevol als alternatief! Ik ben echt heel blij dat ik dit voer via derden aanbevolen kreeg! Omdat mijn poes erg gevoelig is voor voer en ik maar één soort had die ze inmiddels nog minder wilde eten, werd het langzaam kritisch! Maar de verdraagzaamheid van dit voer is tot nu toe geweldig! Geen braken of diarree kort daarna! Natuurlijk is het in het begin een omschakeling voor de spijsvertering van de kat, maar nu ziet het er helemaal goed uit!
Vertaald vanuit medpets.de | Toon origineelVertaald vanuit medpets.de |Originele review kon niet worden geladen
-
Eindelijk natvoer gevondenDoor Irene, vrijdag 10 juli 2026Specific Allergen Management Plus FOW-HY - 7 x 100 g
Ik heb best wat problemen gehad met mn oude kater. Hij heeft een hoop vloeibare medicatie nodig én dieetvoer. Het is dus heel belangrijk dat hij natvoer krijgt wat hij lust en na een hoop proberen eet hij dit met smaak op. Heel fijn!
-
Niet lekkerDoor Sonja Verhoef, vrijdag 25 april 2025Specific Allergen Management Plus FOW-HY - 7 x 100 g
De poes lust het niet. Het ziet er ook niet aantrekkelijk uit. Jammer dus dat je een hele doos moet kopen en er na een verpakking achter komt dat ze het niet hoeft.