Service
Winkelwagen
Menu
Het Medpets Festival is begonnen: profiteer van kortingen tot wel 33%! Lees meer

Sanimed Hypoallergenic Dog - Worst LR

Kies je product (3 varianten)
Nu besteld, morgen in huis
  • Voor 21:30 besteld, morgen in huis*
  • Kies zelf waar en wanneer je bestelling bezorgd wordt
  • Gratis verzending vanaf € 69,-
  • Klanten beoordelen Medpets met een 4,6/5

Gerelateerde producten

  • Productinformatie

    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst LR

    De Sanimed Hypoallergenic worst is ideaal voor het toedienen van medicatie, als beloning bij training of gewoon als een gezonde snack.

    Dieetvoeding in worstvorm heeft veel voordelen. De worst kan worden gegeven als natvoer in combinatie of ter vervanging van Sanimed Atopy/Sensitive, Sanimed Hypoallergenic LR of DR droogvoer. In de praktijk blijkt dat de meeste eigenaren de worst inzetten als gezonde snack. De worst is smakelijker dan andere vormen van natvoeding en bovendien is het vochtgehalte lager dan bij blikvoer, waardoor de te geven hoeveelheid beduidend lager kan zijn. Sanimed Hypoallergenic richt zich op de behandeling van voedselovergevoeligheid en voedselallergie, maar ook op maag en darm problemen. De samenstelling van Sanimed Hypoallergenic zorgt voor het verminderen of verdwijnen van klachten en symptomen.

    Indicaties

    • Voedselallergie en voedselintolerantie (voedselovergevoeligheid).
    • Colitis (dikke darm ontsteking).
    • Gastro-intestinale klachten die gebaat zijn bij een zachte voeding (worst).

    Deze speciaal samengestelde worst past uitstekend in een hypoallergeen dieet dat gebaseerd is op dezelfde samenstelling de Sanimed Hypoallergenic lam rijst. De worst kan voor onbepaalde tijd worden gegeven.

    Bewaaradvies

    Je kunt de worst het beste bewaren of ontdooien in de Curver Petlife worst bewaardoos.

    Eigenschappen

    Sanimed Hypoallergenic bevat één dierlijke eiwitbron en hypoallergene plantaardige eiwitbronnen wat een ongewenste reactie op de voeding voorkomt. De eiwitbronnen zijn goed verteerbaar wat zorgt voor een ontlasting van de maag en darmen. Bevat Omega-3 vetzuren die de ontsteking van de huid en roodheid en jeuk verminderen.

    Geschikt voor

    • Kleine rassen vanaf 14 weken leeftijd
    • Middelgrote rassen vanaf 11 maanden leeftijd
    • Grote rassen vanaf 16 maanden leeftijd

    Ingrediënten worst lam-rijst:

    Lamsvlees (53%), rijst (16%), lamsvet, mineralen, cellulose, zalmolie, lijnzaadolie.

    Analytische bestanddelen

    Ruw eiwit 10,7%, ruw vet 11,9%, ruwe celstof 0,9%, ruwe as 3,8%, vocht 61,2%, linolzuur 0,81%, a-linoleenzuur 0,12%, eicosapentaeenzuur 0,025%, docosahexaeenzuur 0,025%.

    Ook verkrijgbaar in de variant eend en rijst.

Andere klanten kochten ook

Aanbevolen producten

Sanimed Hypoallergenic Dog - Worst LR ervaringen
  • lekker rundvlees
    Door jacky-annie, zondag 12 juli 2026
    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst Lam/rijst 5x 400 gr.

    lekker is blij als het tussen haar korrels zit

  • Zeer goed
    Door Pitschon Wendy, woensdag 1 juli 2026
    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst Lam/rijst 30 x 400 gr.

    Zeer goed

  • Goed product
    Door Isabella peerbooms, woensdag 1 juli 2026
    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst Lam/rijst 5x 400 gr.

    Sanimed is een goed product voor hondjes met een gevoelige maag en darmen. Bij med pets zijn ze fijn te bestellen, ze hebben een snelle levering, ga zo door Med Pets ook namens onze Dushi !!

  • Sanimed
    Door jacky-annie, donderdag 7 mei 2026
    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst Lam/rijst 5x 400 gr.

    Zichtbare verbetering bij de allergie van de Franse bulldog

  • Goed product
    Door Isabella, dinsdag 23 december 2025
    SANIMED Hypoallergenic Dog - Worst Lam/rijst 5x 400 gr.

    Onze Dushi heeft snel maag en darm problemen. Met deze sanimed worst en hills dieet brokjes gaat het heel goed, ze heeft veel minder last.