Service
Winkelwagen
Menu

Royal Canin German Shepherd Adult - Hondenvoer

Kies je product (2 varianten)
Nu besteld, morgen in huis

  • Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis. In het weekend besteld, maandag in huis
  • Gratis verzending vanaf € 69,-
  • 30 dagen bedenktijd & eenvoudig retourneren
  • Klanten beoordelen Medpets met een 4,5/5
Wat anderen zeggen

Gerelateerde producten

  • Productinformatie

    Royal Canin German Shepherd Adult

    Royal Canin German Shepherd Adult is afgestemd op de specifieke voedingsbehoeften van volwassen Duitse herders vanaf 15 maanden. Deze voeding bevat zorgvuldig geselecteerde, zeer goed verteerbare eiwitten (L.I.P.) en speciale vezels die de spijsvertering ondersteunen en bijdragen aan een evenwichtige darmflora. Daarnaast helpen omega 3-vetzuren (EPA & DHA) de huidbarrière te ondersteunen en de vacht gezond en glanzend te houden. Omdat de Duitse herder een actief ras is, is de voeding verrijkt met voedingsstoffen die gezonde botten en gewrichten ondersteunen. Dit helpt om het hoge activiteitsniveau van dit ras optimaal te handhaven. De samenstelling draagt bovendien bij aan het behouden van een gezond gewicht. Zo krijgt jouw Duitse herder elke dag de juiste voeding voor vitaliteit en welzijn.

    Eigenschappen

    • Ondersteunt de spijsvertering met goed verteerbare L.I.P.-eiwitten en speciale vezels
    • Helpt huid en vacht gezond te houden dankzij omega 3-vetzuren (EPA & DHA)
    • Bevordert sterke botten en gewrichten en ondersteunt het ideale gewicht
    • Speciaal aangepaste brokvorm, -grootte en -textuur voor de Duitse herder

    Geschikt voor

    Voor volwassen Duitse Herders vanaf 15 maanden.

    Smaak

    Gevogelte

    Inhoud

    3 of 11 kg

    Samenstelling

    Rijst, gedehydreerde gevogelte-eiwitten, dierlijke vetten, tarwegluten*, maïsmeel, gehydrolyseerde dierlijke eiwitten, plantaardige vezels, mineralen, bietenpulp, sojaolie, visolie, kopraolie, gist (bron van manno-oligosachariden), glucosamine uit gisting, tagetes meel, gehydrolyseerd kraakbeen (bron van chondroïtine). 

    *L.I.P.: eiwitten geselecteerd vanwege hun zeer hoge verteerbaarheid.

    Analytische bestanddelen

    Ruw eiwit: 24,0%, ruwe celstof: 4,0%, ruw vet: 19,0%, ruwe as: 6,5%, EPA/DHA: 0,4%.

    Nutritionele toevoegingsmiddelen

    Vitamine A: 28.900 ie, vitamine D3: 800 ie, ijzer: 48 mg, jodium: 4,8 mg, koper: 15 mg, mangaan: 63 mg, zink: 144 mg, seleen: 0,11 mg, clinoptiloliet van sedimentaire oorsprong: 10 g, conserveermiddelen, antioxidanten.

Andere klanten kochten ook

Royal Canin German Shepherd Adult - Hondenvoer ervaringen
  • review
    Door Barbara Legemaat, zondag 28 juni 2020
    Royal Canin German Shepherd Adult - 3 kg

    Omdat onze Duitse Herder vanaf 3 maanden erge last kreeg van groeipijnen, zijn wij op advies van de dierenarts al met 6 maanden overgestapt op de volwassen variant. En hij doet het fantastisch! Voor al onze honden kopen wij altijd Royal Canin omdat wij nooit problemen hebben op het gebied met de darmen enz. Wij vinden dit het beste voer dat er is.

  • Goed product!
    Door Linda Heuveling, woensdag 24 juni 2020
    Royal Canin German Shepherd Adult - 3 kg

    Ik heb 2 herders waarvan er 1 deze Royal Canin krijgt(de andere kreeg dit ook tot 2 jaar geleden hij een alvleesklier aandoening bleek te hebben, wat niet door deze voeding is gekomen). De vacht glimt, ze vindt het erg lekker en de ontlasting is stuk minder maar mooi stevig. Prijs is ook stevig, maar ik wil geen andere meer. Wel geprobeerd, maar kom toch weer steeds terug op de Royal Canin voor herdershonden.

  • 4
    Door Sandra Gerritsen, dinsdag 23 juni 2020
    Royal Canin German Shepherd Adult - 3 kg

    Mijn honden eten alle 3 Royal Canin Alleen sinds een paar maanden niet tevreden, hierover al Royal Canin gebeld maar die doen er niks aan. Ik heb 3 Mechelaars ze krijgen alle 3 wat anders de Mechelaar van 4 krijgt de German Shepherd, de oudste van 7 sterilisatie en de jongste puppy maxi. Al het voer is de laatste tijd door muizen aan gegeten en ik heb 3 voer tonnen waar ze niet bij kunnen. En bij de pup is de ontlasting wisselend, de ene keer dik en dan weer dun, de pup is 10 maanden oud. Maar de vacht en het gebit doen het er super op ook de ontlasting behalve bij de pup dan.

  • Super voer
    Door U jm nietveld, woensdag 23 oktober 2019
    Royal Canin German Shepherd Adult - 3 kg

    Ze is kruising herder mooie vacht en super lekker vind ze is erg kieskeurig goede ontlasting laat weinig windjes daarvoor zat ze op puppy voer ook van dit merk super tevreden echte aanrader