Canina Petvital Bio-Beschermende Navulling
Navulling voor de werking van de Bio-Beschermende Halsband van Canina Petvital.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
Productinformatie
Canina Petvital Bio-Beschermende Navulling
De Bio-Beschermende Navulling van Canina is geschikt als navulling voor de Bio-Beschermende Halsband. De werking van de Petvital Bio-Beschermende Navulling is gebaseerd op puur natuurlijke oliën. Geraniol (etherische olie verkregen uit geraniums of nootmuskaat) werkt afstotend; ongedierte houdt niet van de geur van geraniol. De etherische olie werkt als een schild tegen teken, vlooien en ander ongedierte dat parasiteert op de huid.
Toepassing
Verwijder de halsband van je huisdier en druppel de navulling langzaam aan de binnenkant van de halsband, totdat deze geen vloeistof meer opneemt. Indien er te veel navulling op de halsband is aangebracht kun je de halsband droog deppen met keukenpapier. Vervolgens dien je de halsband 15-30 minuten te laten drogen. Daarna kun je de halsband weer omdoen bij jouw kat of hond. Dit proces kun je weer herhalen wanneer het effect afneemt. Canina Petvital Bio-Beschermende Navulling is goed voor zo'n 5 tot 7 behandelingen.
Inhoud
30 ml
Samenstelling
Kokosolie, glycerine en geraniol.
Heb je ervaring met Canina Petvital Bio-Beschermende Navulling ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingZeer tevreden over de Petvital beschermende halsband en navulling. Wordt al enkele jaren gebruikt ivm mijtenallergie. Geen vlooien en mijtenirritatie meer bij onze hond. Dit is het enige product wat wij dan ook gebruiken. Zeker omdat het een natuurlijk product is, wordt het bij onze hond met atopie goed verdragen.