Service
Winkelwagen
Menu
Ontdek onze topdeals op Hill’s tot 30% korting Lees meer

Global Medics Vit. E Liquid

Kies je product (1 variant)
Onbekende levertijd
€ 110,10
  • Voor 21:30 besteld, morgen in huis*
  • Kies zelf waar en wanneer je bestelling bezorgd wordt
  • Gratis verzending vanaf € 69,-
  • Klanten beoordelen Medpets met een 4,6/5

Gerelateerde producten

  • Productinformatie

    Global Medics Vit. E Liquid

    Vitamine E is een onmisbare antioxidant die een belangrijke rol speelt in de normale werking van spieren en het zenuwstelsel. Het ondersteunt de zenuwgeleiding en draagt bij aan de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress, wat met name van belang is bij paarden die intensief worden getraind of extra worden belast. Daarnaast draagt het bij aan het behoud van gezonde cellen en de natuurlijke vernieuwing ervan. Global Medics Vit. E Liquid is ontwikkeld in vloeibare vorm, wat bijdraagt aan een goede opname. Het bevat naast natuurlijke vitamine E ook druivenextract, een erkende bron van antioxidanten, die samen zorgen voor een aanvullende ondersteuning. De toevoeging van selenium ondersteunt de werking van vitamine E en draagt bij aan de bescherming van cellen. Dit supplement kan ook een waardevolle aanvulling zijn voor paarden met beperkte toegang tot vers gras, waarbij de opname van vitamine E via de voeding lager kan zijn.

    Eigenschappen

    • Ondersteunt het zenuwstelsel en de spieren
    • Draagt bij aan celvernieuwing
    • Met natuurlijk bron van vitamine E
    • Bevat selenium, als bescherming tegen oxidatieve stress
    • Vloeibare vorm, voor een goede opname
    • Dopingvrij

    Geschikt voor

    • Paarden met spier- of zenuwproblemen
    • Jonge paarden met een zwakkere achterhand
    • Preventief ter ondersteuning
    • Paarden met weinig toegang tot vers gras

    Gebruik en dosering

    Goed schudden voor gebruik. Meng dagelijks 20 ml per paard (600 kg) door het voer. Overschrijd de aanbevolen dosering niet.

    Inhoud

    1 liter

    Samenstelling

    Glycerol, dextrose.

    Toevoegingsmiddelen

    Melkzuur (1a270) 3 125 mg, natriumpropionaat (1k281) 2.500 mg, kaliumsorbaat (1k202) 2.500 mg, xanthaan gom (E415) 2.800 mg, mengsel van aroma’s (2b) 5.000 mg, druivenextract (2b485) 26.800 mg, vitamine E (3a700) 125.000 IE, selenium (geïnactiveerde geseleniseerde gist Saccharomyces cerevisiae CNCM I-306, 3b810i) 20 mg.

    VET logo

Andere klanten kochten ook

Aanbevolen producten

Global Medics Vit. E Liquid ervaringen

Heb je ervaring met Global Medics Vit. E Liquid ? Geef jouw mening over dit product

Schrijf jouw eigen review