Kat-a-Lax
Kat-a-lax is een haarbal oplossend en laxerend middel voor de behandeling van verstopping en problemen door haarballen bij katten.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
- Actie
Productinformatie
Kat-a-Lax
Kat-a-lax is een haarbal oplossend en laxerend middel voor de behandeling van verstopping en problemen door haarballen bij katten.
Haarballen:
Katten likken dagelijks hun vacht schoon. Hierbij slikken ze vele haren in die kleine haarballen kunnen vormen in de maag. Deze haarballen worden regelmatig uitgebraakt, een enkele keer verstoppen ze de dunne darmen. De eetlust van de kat gaat vervolgens achteruit en ze produceren geen ontlasting meer. Ook braken is een symptoom dat veel gezien wordt. Bij buitenkatten is dit moeilijk te constateren; ze worden stiller en vooral mager. Een echte haarbal ontstaat door veel likken, het zogenaamde wassen.
Inhoud
56,7 gram
Dosering:
- Verwijdering van haarballen:1 tot 2 x daags ongeveer 1,5 tot 2 cm pasta oraal toedienen; bij kittens 1 tot 2 x daags 1 cm pasta geven.
- Voorkomen van haarballen:2 à 3 maal per week ongeveer 1,5 cm pasta oraal toedienen door het op de poot van de kat te smeren; bij jonge katten overeenkomstig minder toedienen.
Toediening
Je kunt de kat de pasta van de vinger laten aflikken. Als de kat dit niet spontaan doet, kun je de pasta over het voer doen. Een andere optie is om de pasta op de poot van de kat te smeren, zodat deze het eraf zal gaan likken.
Kat-a-Lax bevat 474 mg witte vaseline + 474 mg moutsiroop per gram.
Samenstelling
47,4% witte vaseline, 47,4% moutsiroop, levertraan 2%, lecithin 2%, caramel 0,58%, vitamine E 0,02% (di-Alpha tocopherol Acetate), Sodium Benzoate 0,1%, water 0,5%.
Actie

Heb je ervaring met Kat-a-Lax ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingMijn katten vinden de pasta heerlijk en het werkt prima tegen ingeslikte haren. Dus het doet precies wat het moet doen.
Kat, 15 jaar, dunne ontlasting, vaker per dag, iets vermagerd. Product geeft rust aan darmen en ontlasting is iets vaster en maar één of max. twee per dag. Kat is meer op sterkte
Bobo is een halflangharige kater en krijgt 1x per dag kat lax en heeft geen problemen meer met haarballen. Super !
Mijn katten spugen bijna elke dag. Dit komt door de haren die ze binnen krijgen bij het wassen. Sinds ik elke dag 1 cm geef is dat bijna helemaal over. En ze vinden de smaak heerlijk!
Mijn kat had al een paar dagen last van verstopping.ik ben gaan zoeken op internet en las dat dit zou kunnen komen door een haarbal.ik kwam bij dit product uit.na twee dagen gebruiken had ze nergens last meer van .omdat het waarschijnlijk door een haarbal kwam en ze nog steeds heel erg veel vacht verliest doe ik de kat a lax nog steeds 1 keer per week door haar voer ,ter voorkoming.
een goed product doet zijn werk en de katten vinden het lekker.