Royal Canin Ragdoll Adult - Kattenvoer
Rasspecifiek kattenvoer voor de volwassen Ragdoll van 1 tot 12 jaar.
Dit droogvoer bevat verschillende voedingsstoffen die bijdragen aan een gezonde, glanzende vacht van je Ragdoll. Maar ondersteunt ook de urinewegen van jouw raskat. Ook helpt dit voer voor het behoud van sterke botten en soepele gewrichten.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
- Aanvullende informatie
Productinformatie
Royal Canin Ragdoll Adult
Royal Canin Ragdoll Adult is smakelijk voer voor je eigen volwassen Ragdoll. Dit voer ondersteunt het behoud van gezonde botten en soepele gewrichten. Maar ook ondersteunt dit voer het hart en de urinewegen van je kleine vriend. Het voer bevat tevens verschillende voedingsstoffen die bijdragen aan een gezonde huid en vacht. De kattenbrokken zijn speciaal ontworpen voor de kaakgrootte van je Ragdoll.
Eigenschappen
- Speciaal samengesteld droogvoer voor de volwassen Ragdoll
- Ondersteunt het hart en de urinewegen van jouw Ragdoll
- Ondersteunt een gezonde huid en vacht, zodat je de vacht van jouw Ragdoll zacht en glanzend kunt houden
- Speciale brok die past bij de kaken van je Ragdoll
Geschikt voor
Katten van het Ragdoll ras van 1 tot 12 jaar oud
Smaak
Gevogelte
Inhoud
400 g, 2 en 10 kg
Samenstelling
Gedehydreerde gevogelte-eiwitten, maïs, isolaat van plantaardige eiwitten, dierlijke vetten, tarwe, maïsgluten, rijst, hydrolysaat van dierlijke eiwitten, plantaardige vezels, tarwemeel, cichoreipulp, mineralen, visolie, sojaolie, Fructo-Oligo-Sacchariden, psylliumschil en psylliumzaden, hydrolysaat van gist (bron van Manno-Oligo-Sacchariden), bernagieolie, hydrolysaat van schaaldieren (bron van glucosamine), tagetes (Afrikaan) extract (bron van luteïne), hydrolysaat van kraakbeen (bron van chondroïtine).
Analytische bestanddelen
Ruw vet: 18,00%, ruwe as: 7,60%, ruwe celstof: 4,00%, Omega-6 vetzuren: 44,40 g, Omega-3 vetzuren: 9,90 g, EPA & DHA: 4,00 g, ruw eiwit: 32,00%
Nutritionele toevoegingsmiddelen
Vitamine A: 28000,00 IE/kg, Vitamine D3: 700,00 IE/kg, E1 (ijzer): 38,00 mg/kg, E2 (jodium): 3,80 mg/kg, E4 (koper): 5,00 mg/kg, E5 (mangaan): 50,00 mg/kg, E6 (zink): 150,00 mg/kg, E8 (selenium): 0,08 mg/kg, Taurine: 2,90 g/kg
Aanvullende informatie
Heb je ervaring met Royal Canin Ragdoll Adult - Kattenvoer ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingSuper kwaliteit mijn katten willen niks anders meer. Ragdolls hebben vaak gevoelige darmen, maar met deze brokjes hebben ze zelden een ongelukje.
Erg blij met deze speciale ragdoll brokken. Mijn ragdoll is erg kieskeurig en heeft keuze uit diverse brokken, maar heeft telkens de voorkeur voor de ragdoll versie. Brokken hebben een wat groter formaat waardoor ze flink moet knauwen. Daarnaast ziet ze er prachtig uit en stinkt minder op de bak dan met andere voeding
Mijn kat is een kruising van een Heilige Birmaan/Ragdoll/Main Coon. Vanwege de mix met de Ragdoll en haar stevige kaken heb ik dit voer op een dag geprobeerd en het was een succes! Ze geniet duidelijk van de smaak en de "bite" van het brokje. Ik doe regelmatig een test met verschillende brokjes naast elkaar en laat de kat kiezen wat ze wilt eten... ze kiest bijna altijd de Ragdoll brokjes van Royal Canin.
Mijn katten vinden dit een heerlijke brok die hun stimuleert goed te kauwen. Deze brokken gaan altijd als eerste op of worden er tussenuit gepikt. Ik ervaar ook minder haarbalproductie en de vacht ziet er gezond uit.
Katten eten dit graag, merk dat bij kleinere kat stukjes voer over blijven. De ragg eet het graag, minder klitten en mooie vacht met deze voeding. Likt na afloop het bekje nog af. Brokjes bevallen goed!
Ik gebruik sinds 3 maanden de voer en wat zijn onze poezen veranderd, ze zijn veel speelser en hun vacht is weer helemaal mooi! Wij willen geen ander voer meer voor onze poezen?