PetSafe Staywell Tunnel Verlengstuk Kattenluik
Staywell Tunnel Verlengstukken kun je gebruiken als jouw deur of muur te dik is voor een kattenluikje. Je kunt één of meerdere verlengstukken toevoegen om zo toch het luikje te kunnen plaatsen.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
Productinformatie
Petsafe Staywell Tunnel Verlengstuk
Is jouw deur of muur te dik voor een kattenluikje? Voeg één of meerdere verlengstukken toe, zodat je alsnog het kattenluikje kunt plaatsen waar je wilt. Er zijn verschillende verlengstukken verkrijgbaar voor verschillende kattenluiken.
Varianten
- Staywell Tunnel Verlengstuk 900 series wit: toepasbaar op de Staywell 900 series en is 18 mm diep. Dit verlengstuk is te gebruiken bij het Klassiek Kattenluik.
- Staywell Tunnel Verlengstuk 300 series wit: toepasbaar op de Staywell 300 series en is 48 mm diep. Geschikt voor extra dikke muren en te gebruiken bij het Deluxe Magnetische Kattenluik, het Deluxe Kattenluik en het Deluxe Infrarood Kattenluik.
- Staywell Tunnel Verlengstuk 300 series bruin/hout: toepasbaar op de Staywell 300 series en is 48 mm diep. Geschikt voor extra dikke muren. Te gebruiken bij Deluxe Magnetische Kattenluik en Deluxe Kattenluik.
Materiaal
Kunststof
Heb je ervaring met PetSafe Staywell Tunnel Verlengstuk Kattenluik ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingAls je een 900 serie kattenluik besteld en je deur is 4 cm dik heb je 2 tunnels nodig van 18 mm
Onhandig te plaatsen. Zeker geen aanrader.
Ik ben het volledig eens met wat Tom schrijft in 2018. Met een verlengstuk van 18 mm. kom je gauw tekort en dan moet je weer opnieuw bestellen (met uiteraard extra verzendkosten). Bovendien suggereert het plaatje een breder verlengstuk, waardoor je op het verkeerde been wordt gezet, De reactie van Medpets op Tom slaat verder nergens op, want het verlengstuk van 48 mm. is bedoeld voor een ander en duurder kattenluik. Waarom kan het bij dat luik wel en bij het klassieke model niet.
De ervaring van onze katten is goed Ze gingen er in het begin moeizaam doorheen. Maar nu gaat het prima.
Onduidelijk hoelang tunnelstuk is, hierdoor was een niet voldoende