KONG Knots Tugger
De KONG Knots Tugger heeft geknoopt touw aan beide uiteinden en is daardoor ideaal speelgoed voor een trek- of apporteerspelletje. Doordat de touwen van binnenuit geknoopt zijn, is het speeltje extra sterk. Voor extra speelplezier is er een pieper toegevoegd.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
Productinformatie
KONG Knots Tugger
De Knots Tugger van KONG is perfect speelgoed om apporteer- of trekspelletjes mee te doen met je trouwe viervoeter! Dit gave speelgoed bevat geknoopt touw aan beide uiteinden en een pieper voor nog meer speelplezier. Doordat de touwen van binnenuit geknoopt zijn, is dit speeltje extra sterk.
Eigenschappen
- Flostouw voor kleine, middelgrote en grote honden
- Perfect voor apporteer- en trekspelletjes
- Gemaakt van zacht en duurzaam materiaal
- Inclusief onweerstaanbare pieper
Varianten
- Small/Medium: kikker, ca. 40 x 14 cm
- Medium/Large: eland, ca. 50 x 14 cm
Heb je ervaring met KONG Knots Tugger ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingDe honden hadden in zeer korte tijd al een gat gebeten in de stof. Heel jammer, want had er andere verwachting van.
Franse bulldog had het binnen 10 minuten kapot
Sterk speeltje, dat zelfs Bob niet makkelijk kapot krijgt.
Onze westpointer (middelgrote hond) van 6 maanden had hem binnen 3 dagen gesloopt. Hij trok de vacht eraf en daarna de bescherminglaag waardoor de inhoud er uit kwam. De vacht zit niet goed bevestigd om het touw heen. Geen speeltje dus voor krachtige honden.
De hond vindt het een leuk speeltje.
Onze 2 Fauven hebben hem nog niet gesloopt. Goed voor veel speelplezier!