Veterinary HPM - Large & Medium - Baby Dog
Large & Medium - Baby Dog van Veterinary HPM is volledige voeding geschikt voor pups van medium en grote rassen met een leeftijd tot 6 maanden. Veterinary HPM hondenvoeding is een nieuwe lijn gezondheidsvoeding van Virbac.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
- Actie
Productinformatie
Veterinary HPM - Large & Medium - Baby Dog
Large & Medium - Baby Dog van Virbac Veterinary HPM is volledige voeding geschikt voor pups van medium en grote rassen met een leeftijd tot 6 maanden. De samenstelling van de voeding is specifiek afgestemd op de behoeftes van honden van medium en grote rassen. De nieuwe gezondheidsvoeding is gebaseerd op een lage koolhydraat - hoge eiwit formulering. De vermindering van zetmeel en koolhydraten en de verhoging van de dierlijke vetten brengen de voeding terug naar de natuurlijke behoeften van de carnivoor.
Indicaties
- Het is een volledige voeding voor honden van medium en grote rassen.
- De voeding wordt aanbevolen bij middelgrote rassen met een leeftijd tot 6 maanden met een gewicht vanaf 11 kg tot 25 kg.
Belangrijke voordelen
- Bevat betaglucaan draagt bij aan de ontwikkeling van het afweersysteem voor een goede weerstand.
- De lichte verteerdbaarheid en het hoge eiwitgehalte in de voeding ondersteunen een gezonde ontwikkeling van de pup.
- Prebiotica en probiotica dragen bij aan een evenwichtige darmflora en een gezonde ontwikkeling van de stoelgang.
- De hoge gehaltes aan eiwitten en omega 6- en omega 3 vetzuren dragen bij aan de ontwikkeling van de huid en het glanzen van de vacht.
- Bevat geen mais, tarwe, gluten, soja, ei of rundvlees en is daardoor laag in allergenen. Voeding met een laag allergeen gehalte is geschikt voor honden die last hebben van een overgevoeligheid of allergie.
Dosering
Pas de hoeveelheid voeding aan op het lichaamsgewicht van uw hond.
Voor jonge honden vanaf de leeftijd van 7 maanden is er Junior Special Medium Dog en Junior Special Large Dog beschikbaar.
Ingrediënten
Gedehydreerd eiwit (varken en gevogelte), rijst (min. 4 %), dierlijke vetten, erwten, aardappelzetmeel (min. 4 %), gehydrolyseerd dierlijk eiwit (varken en gevogelte), lignocellulose, minerale, bonenpeulen, bietenpulp, lijnzaad, visolie, biergist (bron van betaglucaan), psylliumvezels (Plantago (L.) spp.), fructooligosacchariden, Lactobacillus acidophilus, chondroïtinesulfaat.
Actie
10% korting
Profiteer nu tijdelijk van 10% korting op dit product! De korting is al in de prijs verwerkt.
Heb je ervaring met Veterinary HPM - Large & Medium - Baby Dog ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingOnze dobermann doet het er goed op
Prima voer voor m’n pup. De eerste week er wat warm water over gedaan dan at ze het beter. Enige nadeel vind ik dat de brokken wat nattig zijn kan het daardoor niet als beloning gebruiken want is niet zo fijn in je jaszak.
Geweldig voer, aangeraden door onze dierenarts. Voldoet aan alle verwachtingen. Onze hond groeit goed en heeft een geweldige vacht. Ze is nu bijna 6 maanden en we gaan vol overtuiging met dit merk door.
Onze herderpup had, sinds hij bij ons was, continu diaree. Na 10 dagen vanalles proberen deze brokken via de dierenarts geprobeerd en vanaf de eerste hap was de diaree verleden tijd. Verder vindt hij het erg lekker, de bak is in no-time leeg. Kortom een prima voer!
De pup at de brokken niet, of steeds een paar hapjes en dan liep hij er weer bij weg. Nu hebben we er klein lepeltje gestoomde paté door geroerd en eet hij z'n bak in 1 keer leeg. Wellicht is het voer smakeloos? Verder is het voor onze pup perfect voer!
Onze hond doet het op deze brokken zeer goed.Geen last meer van diarree. En daar ging het bij ons om. Hij vind ze ook nog eens lekker ook.