FURminator Dual Brush
FURminator Dual Brush
FURminator Dual Brush
FURminator Dual Brush
FURminator Dual Brush
FURminator Dual Brush

FURminator Dual Brush

De tweezijdige borstel van FURminator helpt bij het verwijderen van vervilting, losse haren en klitten bij uw hond zonder de vacht of huid te beschadigen.

FURminator Dual Brush
  • FURminator Dual Brush

    € 16,95

Verzending na 2 werkdagen

1
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

  • 11

  • 12

  • 13

  • 14

  • 15

  • 16

  • 17

  • 18

  • 19

  • 20

€ 16,95
( € 16,95 / stuk )
In winkelwagen
De verzendkosten bedragen €3,95  
   
  • Deskundig dierenartsadvies
  • Smaakgarantie
  • Voor 21:00 besteld, morgen in huis *
  • Gratis retourneren *
  • Productinformatie

Productinformatie

FURminator Dual Brush

Door het tweezijdige ontwerp van de FURminator Dual Brush is de borstel bruikbaar voor bijna alle vachtsoorten. De harde borstel aan de ene kant helpt bij het verwijderen van vervilting, losse haren en klitten bij honden met een lange vacht. De zachte nylon haren aan de andere kant zijn geschikt voor het kammen van bijna alle vachtsoorten. De flexibele kop volgt de contouren van het lijf van uw hond. Door de gemakkelijke handgreep is de borstel comfortabel in gebruik.

Eigenschappen

  • Zachte nylonharen voor bijna alle vachtsoorten
  • Harde borstel voor de lange vacht
  • Verwijdert vervilting, losse haren en klitten
Product ID: 3765
Andere klanten kochten ook
Beoordelingen

Heb je ervaring met FURminator Dual Brush ? Geef ons dan je mening over dit product.

Schrijf je eigen beoordeling
AAN HET LADEN
Graag in het groen gehad maar ik heb er
Door , 28 juni 2022

Helaas niets aan ik heb een ruwharige dwergteckel en deze borstel is daar niet geschikt voor maar ik uitpakken hup papiervplastic eromheen weg .voor mijn. Vorige standaard ruwharige wolvacht fantastische borstel maar de hond was ook 4 maal groter pech gehad terug kan zo zonder de originele verpakking niet ook als is de borstel niet gebruikt is veel tre groot

Borstel Hond
Door , 26 oktober 2021

Fijne borstel mijn hond heeft geen onder vacht dus erg fijn en zacht voor haar.

Valt spontaan uit elkaar
Door , 18 oktober 2021

3,5 maanden meegegaan voor mijn 2 Deerhounds, viel spontaan uit elkaar. Rotzooi!

Beste ooit
Door , 04 februari 2021

Heb een tibitaanse terrier met een dikke vacht met onderwol en wat langere haren. Weinig borstels die goed ontklitten. Van beneden naar boven in laagjes borstelen en snel klit vrij.

zeer goede borstel
Door , 15 oktober 2018

Verrassend goede borstel. Hij lijkt erg klein, maar ligt goed in de hand. Werkt goed bij langharige hond. Goede kwaliteit, want ik heb hem nu langer dan een jaar en er vallen nog steeds geen tandjes uit.

Goede borstel
Door , 19 juli 2017

Goede borstel werkt goed tegen klitjes

Beoordelingen 1 - 6 van 6