Francodex Gewricht Tabletten
Francodex Gewricht Tabletten zijn speciaal ontwikkeld ter ondersteuning van de gewrichtsfunctie en kraakbeenproductie van jouw hond of kat.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
Productinformatie
Francodex Gewricht Tabletten
Wanneer je merkt dat de mobiliteit van je hond of kat achteruit gaat, ondersteun je hem met de Gewricht Tabletten van Francodex. Deze tabletten zijn onder meer verrijkt met glucosamine en chondroïtine. Deze stoffen helpen het huidige kraakbeen te beschermen en bevorderen de aanmaak van nieuw kraakbeen. Het supplement is daarnaast aangevuld met paardenstaart en duivelsklauw ter ondersteuning van de gewrichtsmobiliteit van je huisdier.
Indicaties & eigenschappen
- Tabletten voor huisdieren met gewrichtsklachten
- Verrijkt met glucosamine, chondroïtine, paardenstaart en duivelsklauw
- Helpt kraakbeen te beschermen en bevordert de aanmaak van nieuw kraakbeen
- Ondersteunt de gewrichtsmobiliteit
Geschikt voor
Honden en katten
Gebruik
- Katten en honden <10 kg: 1/2 tablet per dag
- Honden 10 - 20 kg: 1 tablet per dag
- Honden >20 kg: 1/2 tablet per 10 kg lichaamsgewicht per dag
Inhoud
60 tabletten
Samenstelling
Elke 840mg tablet bevat: chondroïtinesulfaat (135mg), glucosamine (30mg), harpagophytum (50mg), heermoes (50mg), maltodextrine, magnesiumstearaat, calciumcarbonaat. Hulpstoffen: bindmiddel: cellulose, aroma: leversmaak.
Analytische bestanddelen
Ruw eiwit 1,8%, ruw vet 1,5%, ruwe as 4,5%, ruwe celstof 47%, calcium 1,9%, fosfor 0%, natrium 0%.
Heb je ervaring met Francodex Gewricht Tabletten ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingEindelijk een gewrichtssupplement wat mijn katten accepteren, de halve tablet door een milkies of vloeibare snack en ze smullen het zo op. Idiaal.
Zeer tevreden de oude hond loopt nu een stuk beter
Mijn oude hond loopt door dit product veel beter en zonder pijn wat wil je als baasje toch ook
Ook weer een natuurproduct deze heeft ze nu twee weken ze heeft minder hoofdpijn (rondjes draaien met hoofdje naar binnen ) ze heeft nig wel reguliere tabletten maar ondanks de maagbeschermer eet ze dan slecht dus ga ik het op de duivelsklauw houden hier krijgt ze dagelijks een half tablet van
De hond neemt de tabletten gemakkelijk in . Hij is aan zijn achterpoot geopereerd omdat de knieschijf los lag . Ik geef de pillen uit voorzorg voor de andere gewrichten om hopelijk te voorkomen dat de andere knieschijf het ook krijgt
Honden lopen weer soepel