Excellent Dog Clipper Plus
Met de Dog Clipper Plus van Excellent kunt u de vacht van uw hond scheren. De tondeuse wordt geleverd in een handige opbergkoffer met daarin 2 scheerkoppen, 4 opzetstukken voor de 1 mm scheerkop en een flesje scheermachineolie.
Verzending na 3 werkdagen

Verzendkosten €3,95 bij besteding tot €49,-
- Productinformatie
Productinformatie
Excellent Dog Clipper Plus
De Dog Clipper Plus is een handige tondeuse voor het scheren van de vacht van uw hond. Met de twee meegeleverde scheerkoppen van 3mm en 1mm kunt u de lengte van de vacht bepalen. Voor de 1mm scheerkop zijn tevens vier opzetstukken van 3, 6, 9 en 12 mm beschikbaar. Deze kammen worden meegeleverd, maar zijn ook als losse set verkrijgbaar. De tondeuse is uitgerust met een kabel van 3 meter. Om te voorkomen dat de tondeuse oververhit raakt, wordt deze tijdens het gebruik constant gekoeld. De Dog Clipper en bijbehorende onderdelen zitten in een handige opbergkoffer. Hierin vindt u ook een scheermachineolie voor de smering van de bewegende delen van de tondeuse.
Eigenschappen
- Kabel van 3 meter
- Breedte scheerkop: 5 cm
- Inclusief scheermachineolie
- Met 2 scheerkoppen: 1 mm en 3 mm
- Makkelijk te verwisselen scheerkoppen
- Met 4 opzetstukken voor de 1mm scheerkop
Heb je ervaring met Excellent Dog Clipper Plus ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingSlecht heb een Maltezer die ik wil scheren maar dat pakt niet zonde van het apparaat en geld
Jammer dat de opzetstukken gauw slijten,de nokjes wat op de scheerkoppen rust slijten.