Curver Voedselcontainer DIS - Kat
Curver Voedselcontainer DIS - Kat is een handige voedselcontainer om kattenbrokken in te bewaren. Op de container staan meerdere silhouetten van katten afgebeeld. De container bevat een handige opening aan de bovenkant, hierdoor haal je gemakkelijk de dagelijkse portie brokken uit de container.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

Verzendkosten €3,95 bij besteding tot €59,-
- Productinformatie
- Actie
Productinformatie
Curver Voedselcontainer DIS - Kat
Curver Voedselcontainer DIS - Kat is geschikt om kattenbrokken in te bewaren. Met deze handige container berg jij jouw kattenbrokken op in een mooie container. In de deksel zit een handige opening, waardoor jij dagelijks een verse portie brokken kunt pakken. De Curver Voedselcontainer Kat is fraai gemaakt met verschillende silhouetten van katten. DIS refereert naar de "Dinner is Served" illustratie.
Kleuren
Zwart, wit en grijs
Inhoud
- 2 L
- 6 L
- 10 L
- 15 L
Actie
Ontvang nu gratis ons enige echte Medpets Zomer Magazine! In dit magazine lees je de handigste tips, zodat jij en jouw trouwe viervoeter straks helemaal klaar zijn voor de zomer!

Heb je ervaring met Curver Voedselcontainer DIS - Kat ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingKleiner dan ik had ingeschat. Er kan gok ik nog geen 1 tot 2 kg brokjes in. Verder twijfel ik of hij voldoende goed afsluit (schuifklepje) om het voer écht vers te houden. Ik gebruik hem om afgesloten snacks, zoals Liquid Snack, in te bewaren.
Deksel sluit slecht af.
De container ziet er leuk uit, maar de klep past niet waardoor die er de hele tijd uitvalt, dus je hebt er niks aan. Valt me erg tegen van Curver: geen waar voor je geld bij deze.
Het is een fijne op bergdoos met leuke prints Ik heb de 6L De inhoud is 2.5kg dus ik kan er makkelijk een doos van 1 kilo erin kwijt. De kleinere versie van 2L past net geen 1 kilo in
Heb die van 10L. Eerst wat goed is: Groote is ideaal hendel maakt het makkelijk om te dragen. Het is goed afgesloten met rubber rand en de katten die aardig handig zijn kunnen hier gelukkig niet in. Nu wat ik minder vind: Het gat is groot maar te klein om de maatbeker erdoor te halen en te onhandelbaar om te "gieten" het voer valt dan overal. Al met al ben ik teleurgesteld, voor deze prijs en het van curver is bedoelt voor kattenvoer zou ik denken dat ze gedacht hadden aan een betere manier het voer eruit te krijgen. Ik ga nu maar opzoek naar een kleinere beker om het voer naar de maarbeker en dan in de katteneetbakjes te doen.