Chuckit! Ball Max Glow
De Ball Max Glow is de ideale speelbal voor in het donker! Dankzij deze stuiterende, glow in the dark bal zal uw hond ook als het begint te schemeren veel speelplezier beleven.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

Verzendkosten €3,95 bij besteding tot €59,-
- Productinformatie
- Actie
Productinformatie
Chuckit! Ball Max Glow
De Max Glow Ball van Chuckit zorgt ervoor dat u zelfs in de avonduren met uw hond kunt spelen. De sprongbal begint te verlichten in het donker. Ideaal voor spelletjes bij zonsondergang of nacht. Uw hond zal van deze bal houden! De bal is ook erg gemakkelijk te reinigen.
Tip! Zorg dat de bal op zijn minst 5 minuten aan licht opvangt voor een maximale gloed.
Eigenschappen
- Geeft licht in het donker
- Is duurzaam
- Is hol van binnen
- Makkelijk schoon te houden
Werking
U kunt de bal 5 10 minuten in het licht leggen om op te laden. Daarna straalt de bal gedurende 30 minuten helder licht af. Na 30 minuten neemt de felheid van het licht af.
Maat
De Max Glow Ball is verkrijgbaar in de volgende maten:
- Medium (S): (ca. ø 5 cm)
- Medium (M): (ca. ø 6 cm)
- Medium (L): (ca. ø 7 cm)
- Extra Large (XL): (ca. ø 9 cm)
Actie
Ontvang nu gratis ons enige echte Medpets Zomer Magazine! In dit magazine lees je de handigste tips, zodat jij en jouw trouwe viervoeter straks helemaal klaar zijn voor de zomer!

Heb je ervaring met Chuckit! Ball Max Glow ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingVoor als je een hond hebt die een ballenfanaat is, maar tennisballen en andere ballen sloopt, de oplossing! Geeft licht in het donker als je hem in de zon laat liggen om op te laden. Op deze bal kan ze gewoon lekker kauwen en hij gaat niet stuk! Maakt suizend geluid als je hem gooit, daar de wind en de 2 gaten in de bal. Handig dat ze per 2 verkocht worden, want haar eerste bal is in een put gevallen, wat vond ze dit vreselijk.
Zo kan mijn meisje elk jaar weer in de winter periode ‘s avonds spelen met een balletje.
De bal is hol van binnen waardoor mijn hond er op blijft kauwen ipv apporteren
De bal is licht en fijn in de hand. Mijn hond is er dol op, hij weet niet hoe snel hij er achteraan moet wanneer ik de bal voor hem weg gooi! Geeft ook licht in het donker wanneer de bal daglicht heeft gehad. Al met al een goede aankoop en een super blije hond!
Mijn hond sloopt heel veel, maar deze bal is bijna niet kapot te krijgen. De gaten in deze bal zorgen ervoor dat als je hem gooit er een fluitend geluid uitkomt, hierdoor kan ze in het donker mooi het geluid volgen, eenmaal neergekomen ziet zij maar ook ik hem liggen. Echt top!
Mijn hond is gek op deze bal, geeft idd wat licht wat in dit jaargetijde handig is. Denk wel dat ze hem stuk zou kunnen bijten maar na het buiten spelen leggen we hem weg.