Beaphar FiproTec Spot-On Hond
Beaphar FiproTec is een spot-on anti-vlooien en -tekenmiddel voor honden vanaf 2 kg en met een leeftijd vanaf 8 weken. Eén pipet beschermt tot 4 weken tegen teken en tot 5 weken tegen vlooien.
Op voorraad - Voor 21:00 besteld, morgen in huis *

- Productinformatie
- Bijsluiters
- Video's
Productinformatie
Let op: Fiprotec Spot-On Hond krijgt een nieuwe verpakking en bevat 1 extra pipet (3 + 1). Dit betekent dat je binnenkort 1 extra pipet ontvangt tegen dezelfde prijs!
Beaphar FiproTec Spot-On Hond
Vlooien en teken kunnen veel overlast veroorzaken. Vlooien kunnen vooral voor jeuk zorgen terwijl teken zich ingraven in de huid, zich volzuigen met bloed en ziektes kunnen overbrengen. Met FiproTec van Beaphar kunt u uw hond beschermen tegen deze kleine insecten. De spot-on pipetten bevatten fipronil, een effectief middel tegen vlooien en teken. Met één pipet FiproTec is uw hond tot 4 weken beschermd tegen teken en tot 5 weken tegen vlooien.
Varianten
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 2 - 10 kg: Geschikt voor honden van 2 tot 10 kg.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 10 - 20 kg: Geschikt voor honden van 10 tot 20 kg.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 20 - 40 kg: Geschikt voor honden van 20 tot 40 kg.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 40 - 60 kg: Geschikt voor honden van 40 tot 60 kg.
Gebruik
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 2 - 10 kg: 1 pipet van 0,67 ml per hond.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 10 - 20 kg: 1 pipet van 1,34 ml per hond.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 20 - 40 kg: 1 pipet van 2,68 ml per hond.
- Beaphar FiproTec Spot-On Hond 40 - 60 kg: 1 pipet van 4,02 ml per hond.
Verpakking
Een verpakking Beaphar FiproTec bevat 3 pipetten.
Contra-indicatie
Konijnen
Werkzame stof
Fipronil
Bijsluiters
Video's
Heb je ervaring met Beaphar FiproTec Spot-On Hond ? Geef ons dan je mening over dit product.
Schrijf je eigen beoordelingvind het allemaal prima . En als er iets is wat mij stoort . Laat ik het jullie wel weten gr enny Bellen
Makkelijk te gebruiken
Tot 2x toe gegeven (3 mnd ertussen) en helpt niks,hond kreeg zelfs kale plekken. Ermee naar dierenarts gegaan en het eerste wat hij vroeg: druppels met fipronil gebruikt ? Ja dus.....schijnt dat het niet geweldig is voor de huisdieren,geeft vaak huidklachten en vlooien zijn er immuun voor.
Werkt goed,bij ons zijn al veel vlooien in de struiken,onze jack is in zijn achterpootjes verlamd en kan dus niet krabben.dus je merkt het minder snel,hij kruipt ook meer onder de struiken in de tuin.gelukkig nog geen vlo of teek gehad met papet.
mijn hond is een echte snuffelaar, dus kwetsbaar voor teken en vlooien. Na het gebruik van deze druppels heb ik geen vlo of teek meer gezien. Als begeleider voel ik mezelf ook veilig.
Nu twee keer gedaan maar nog steeds vlooien.. dus niet tevreden over dit produkt..